O nas

O nas

Drodzy Państwo,
serdecznie witamy na stronach naszego Biura Rachunkowego ANEKS w Lublinie.

Działamy nie tylko na terenie Lublina ale chętnie podejmujemy współpracę  z firmami z każdego regionu Polski.
Cieszymy się, że zechcieli Państwo poświęcić czas na zapoznanie się z ofertą naszego biura rachunkowego.
Jesteśmy czternastoosobowym zespołem, wykorzystującym swe wieloletnie doświadczenie, umiejętności i pasje, by profesjonalnie prowadzić obsługę księgową, kadrową i podatkową, zarówno małych i średnich podmiotów gospodarczych o różnym profilu działalności. Naszymi klientami są hurtownie, sklepy, biura podróży, developerzy, fundacje, stowarzyszenia, podmioty świadczące usługi medyczne, pedagogiczne, informatyczne, transportowe, gastronomiczne, kosmetyczne, motoryzacyjne i wiele innych branż zobowiązanych prowadzić księgi rachunkowe, księgę przychodów i rozchodów czy ryczałt od przychodów ewidencjonowanych.
Ukierunkowaliśmy się na ciągły rozwój i aktualizoawanie wiedzy, co pomaga nam w kompetentnym obsługiwaniu firm, które powierzyły nam swoje biznesy. Nie skupiamy się na zwiększaniu wielkości własnej spółki – naszym priorytetem jest ciągłe zwiększanie wiedzy i aktualizowanie ciage zmianiajacych się przepisów, które będzie służyć kulturze i bezpieczeństwu obsługi naszych Klientów. Chcemy by nasi podatnicy czuli się bezpieczni powierzając nam dokumentacje swojej firmy oraz w każdym momencie mogli liczyć na poradę w sprawach podatków, kontroli, optymalizacji kosztów.

Optymalna struktura organizacyjna Biura Rachunkowego Aneks, jest niewątpliwie atutem, ponieważ zapewnia każdemu z naszych Klientów bezpośredni i stały kontakt ze swoim księgowym, co pozwala odczuć, że każdy z nich jest dla nas niezwykle ważny. Cały dostępny czas poświęcamy naszym Klientom i nie tracimy go na zarządzanie rozbudowaną strukturą i dużą ilością pracowników.
Posiadamy certyfikat księgowy uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Jesteśmy zlokalizowani w Centrum Lublina, łatwo do nas trafić i jednocześnie nie ma problemów z zaparkowaniem samochodu.
Obsługę firm prowadzimy w oparciu o najnowsze, sprawdzone oprogramowanie gwarantujące poprawność i rzetelność dokonywanych rozliczeń oraz bezpieczeństwo przechowywania danych. W dowolnej chwili służymy pomocą, oraz zapewniamy poufność informacji.
Mamy konkurencyjne ceny a nasza kultura opiera się na zasadzie współpracy i promocji wzajemnego szacunku.


DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ

Nowoczesne zarządzanie oznacza zajmowanie się i kierowanie ludźmi, planowanie, kontrolowanie wyników i wiele innych działań niezbędnych do osiągnięcia celu i zbliżających firmę do sukcesu. Ciągłe zmiany przepisów rodzą potrzebę głębszej analizy procesów zachodzących w firmie oraz w ich otoczeniu gospodarczym. Żyjemy w czasach nowej konkurencji, która wymaga wprowadzania ciągłych ulepszeń i nowych strategii. Innowacje biorą swój początek w drobnych usprawnieniach w organizacji.
Wybór naszego Biura Rachunkowego Aneks w Lublinie i przekazanie nam obowiązków podatkowych, księgowych, kadrowych, pozwoli Państwu na lepsze wykorzystanie swoich zasobów, zdolności i kompetencji jakimi dysponuje Wasze przedsiębiorstwo.


CO NAS WYRÓZNIA OD INNYCH

 • duże doświadczenie w zakresie księgowości, kadr i podatków – zdobywane od 1997 roku.
  profesjonalizm i wysokie, stałe podnoszone kwalifikacji – stałe uczestniczenie w kursach, szkoleniach, seminariach, aktualizujących ciągle zmieniające się przepisy podatkowe, rachunkowe i inne
 • pomoc w podjęciu trudnych decyzji w zakresie spraw podatkowych, księgowych, kadrowych.
 • elastyczność – umiejętnie dostosowujemy naszą ofertę do specyfiki i wymagań każdej firmy
  skupienie i zaangażowanie w sprawy Klientów – nie angażując Klientów, sami załatwiamy większość spraw w US, ZUS, PFRON
 • poufność i dyskrecja - gwarantujemy i dbamy o całkowitą poufność wszelkich informacji i danych dotyczących naszych Klientów, zarówno w czasie współpracy, jak i po jej zakończeniu
  własne, wypracowane metody współpracy z Klientem – szanując czas naszych Klientów bieżące kontakty ograniczamy do niezbędnego minimum, zawsze jednak służymy pomocą
 • dojeżdżamy do Klientów - na życzenie również dojeżdżamy do Państwa.


DLA KOGO

Naszymi klientami są zarówno spółki działające na podstawie prawa handlowego, spółki osobowe jak i jednoosobowe działalności gospodarcze. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich podmiotów gospodarczych, o różnym profilu działalności i formie prawnej, które chcą:

 • uzyskać pomoc i wsparcie przy zakładaniu firmy oraz wyborze najkorzystniejszej formy rozliczeń,
 • zredukować koszty działalności powierzając nam obsługę księgową obniżacie Państwo koszty zatrudnienia i szkoleń pracowników działu finansowo-księgowego Państwa firmy,
 • ograniczyć nakłady związane z zakupem, serwisem i utrzymaniem oprogramowania w firmie, eliminujecie Państwo konieczność posiadania kosztownych systemów komputerowych i oprogramowania księgowego koniecznego do realizacji danych zadań,
 • oszczędzić czas nie spędzą Państwo wielu godzin na sprawach związanych z rozliczeniami firmy,
 • skoncentrować się na celowej działalności i rozwoju własnej firmy, to my będziemy pilnować wszelkich terminów rozliczeń z Urzędem Skarbowym i ZUS, a Państwo ufając nam skupiacie się na tym, co dla Państwa przedsiębiorstwa najważniejsze,
 • scedować odpowiedzialność za ewentualne błędy w rozliczeniach z Urzędem Skarbowym na biuro rachunkowe,
 • zyskać spokój i gwarancję prawidłowości rozliczeń zgodnie ze zmieniającymi się przepisami prawa,
 • otrzymać wysoką jakość usług i fachową obsługę, w konkurencyjnych cenach.

Mamy nadzieję, że przedstawiona oferta oraz informacja o prowadzonej przez nas działalności, spotkają się z Państwa zainteresowaniem.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.